יצירת שינוי דרך שיטת ה- NLP

המונח NLP:

למען האמת, גם היום ישנם לא מעט אנשים שיופתעו אם תאמרו להם שקראתם על

Neuro Linguistic Programming, עם זאת, בשנים האחרונות הופך ה  NLP  שימושי יותר ויותר, כך שכבר עכשיו, ישנם רבים גם בארץ שלא ירימו גבה כאשר תדברו איתם על NLP.

ההתקדמות ברפואה בכלל ובתחום הנוירולוגיה בפרט, מלמדת אותנו על הפוטנציאל האדיר שיש למוח האנושי. ניתן לדמות את חקר המוח, ליבשה חדשה, שרק עכשיו אנו מתחילים לגלות וככל שנחקור יותר, נגלה שיש עוד הרבה מה ללמוד על היכולות האדירות שלו.

למעשה, מה שבעבר אותם חוקרים ופילוסופים ידעו ולא הייתה להם היכולת להוכיח, נחשף היום ויוצא לאור, מגובה בהוכחות ע"י הרפואה המודרנית.

מייסדי ה- NLP, מתמטיקאי ובלשן, ריצ'רד בנדלר וג'ון גרינדר, חברו במטרה לנצל את הפוטנציאל ואת היכולות של המוח האנושי. בשונה מהפסיכואנליזה, הם מיקדו את מאמציהם במציאת פיתרונות ולא במקור שלהם. במקום לחקור מה לא עובד ולמה זה קרה, הם חקרו מה כן עובד ואיך אפשר לשכפל ולהגביר את זה.

שני החוקרים עקבו אחר דפוסים של אנשים מצליחים בתחומים שונים. הם עקבו אחר ספורטאים שמתחו את היכולת הפיזיות שלהם לשיאים חדשים, אנשי עסקים שיצרו הצלחות פיננסיות יוצאות דופן, מטפלים מצוינים שהתפרסמו עקב פריצות דרך שהמטופלים שלהם חוו במחיצתם ואפילו אנשים שחלו והחלימו לחלוטין, ללא כל התערבות רפואית, (לעיתים בניגוד למה שניבאו עבורם רופאים קונבנציונאליים).

במעקב אחר דפוסים של אנשים מצליחים אלו, הם חיפשו את "ההבדל שעושה את ההבדל".

כלומר, הם חיפשו מה הם עושים שונה, מה בדרך בה הם מפרשים את המציאות, מביא אותם לתוצאות שונות.

הם קראו לתהליך הזה MODELING , (בעברית: דיגום מיומנויות)

בעקבות המחקר שביצעו, הם מצאו שבמקרים רבים,כאשר אדם מעתיק ודוגם את ההתנהגויות, את המבנה של המחשבות וההתנהגויות הפיזיות של אדם אחר, הוא יגיע לאותן תוצאות שהגיע האדם אותו הוא מחקה.
זה מדהים וזה עובד, נשאר רק לדגום מצוינות קיימת ולהצליח בזמן מינימלי!

רשמו את פרטיכם בטופס ומייד תועברו לספרון

[formcraft id='5']